+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Kodel irasas USB laikmenoje praktiskiau

IŠSAUGOKIME ŠEIMOS VIDEO ARCHYVĄ

 

 

Elektoninei technikai sparčiai tobulėjant keičiasi ir vaizdinės medžiagos išsaugojimo laikmenos.Technologiškai atgyvenusias magnetines video kasetes pakeitė nauji, vis labiau išpopuliarėja DVD (Digital Video Disc arba Digital Versatile Disc). Taip pat kompiuterinės vaizdinės medžiagos išsaugojimo variantas AVI formate. Paskutinė banga , tai .mp4 (h.264) 1920x1080 vaizdo formatas, kurį įrašius į flash laikmeną ar HDD kaupiklį galima jungti tiesiai prie TV ir mėgautis jau plačiaformačiu 16:9 vaizdu.

Įrašai laikomi VHS, VHS-C,video8, HI8, miniDV ar kitoje magnetinėje vaizdajuostėse laikui bėgant praranda kokybę. Tai atsitinka ne tik dėl dažno vaizdajuostės naudojimo, bet ir nuo paprasčiausio jos laikymo lentynoje, bei netinkamo oro drėgmės santykio. Perdžiūvusios juostelės peržiūros metu trūksta, trupa nuo jų padengimas su jūsų atsiminimais. Vaizdajuostės tarnavimo laikas 10 – 15 metų, po to filmuoti vaizdai paprasčiausiai išnyksta kartu su Jūsų įamžintos praeities dalimi:.

 

video-kasetes-kino-juostas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Problemų su vaizdajuostėm yra begalės, pavyzdžiui: norite surasti tam tikrus kadrus, priversti ilgai prasukinėti juostą, kol surasite norimą siužetą.Taip pat atlikti gerą videomontažą pasitelkus vaizdajuosčių leistuvą neįmanome, bei nepraktiška!

Skaitmeninis vaizdo įrašas DVD diske, šių trūkumų neturi. Kopijuoti informaciją esančią skaitmeniniame formate yra daug paprasčiau, nenukenčia vaizdo, bei garso kokybė. Be to, Jūs galėsite mūsų studijoje atlikti vaizdinės medžiagos konvertavimą į AVI ar .mp4 (h.264) 1920x1080 formato failus toliau montuoti, bei kurti filmus savo namuose.

Kino juostelės 8 mm, 16 mm, taip pat gali atsirasti DVD, ar išorinėje laikmenoje. Jums nebereikės laukti tamsos, kai norėsite peržiūrėti savo ar savo tėvų atsiminimus. Mes perkelsime, pakoreguosime vaizdą ir įgarsinsime vaizdus iš Jūsų senų kino juostelių.


Skaityti...

Video kaseciu skaitmeninimo praktiskumas

Išsaugokite savo senus video įrašus: Kodėl .mp4 formatas yra geriausias pasirinkimas?

 

 

VIDEO KASEČIŲ SKAITMENINIMO PRAKTIŠKUMAS

 

Šiandieninėje technologijų eroje yra didelė dalis žmonių, kurie naudoja skaitmenines priemones savo kasdieninėje veikloje. Nuo nuotraukų ir muzikos iki filmų ir kitų vaizdo įrašų, skaitmeninis turinys yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Tačiau nedaugelis žmonių susimąsto, kokie yra skaitmeninio turinio formatai ir koks yra jų universalumas. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl .mp4 formatas yra toks patogus ir universalus, ypač jei kalbame apie video kasečių skaitmeninimą.

 

Pirma, svarbu suprasti, kad video kasečių skaitmeninimas yra svarbus, nes šios analoginės magnetinio įrašo standarto laikmenos yra nebeaktualios ir jų skaitytuvai tampa vis rečiau pasitaikančiais. Be to, skaitmeninis turinys yra daug lengviau valdomas ir saugomas nei fizinių medijų kopijos. Todėl daugelis žmonių nori savo senus video įrašus perkelti į skaitmeninę formą.

 

Kai kalbame apie skaitmeninį video turinį, .mp4 formatas yra vienas iš populiariausių. Tai yra dėl to, kad .mp4 formatas yra plačiai palaikomas įvairiose platformose ir prietaisuose. Be to, jis yra universalus, nes leidžia laikyti ne tik vaizdo įrašą, bet ir garso ir subtitrus. Taigi, jei perkelsite savo senus video įrašus į .mp4 formatą, galėsite juos žiūrėti įvairiose įrenginiuose, įskaitant kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir televizorius.

 

Taip pat, .mp4 failai gali būti lengvai persiunčiami internetu ar perduodami iš vieno įrenginio į kitą.

Be to, .mp4 formatas palaiko aukštos kokybės vaizdo įrašus, įskaitant HD ir 4K vaizdo įrašus. Tai yra svarbu, jei norite išlaikyti aukštą vaizdo įrašo kokybę.

 

.mp4 FORMATOYPATUMAI

 

Svarbus .mp4 formato privalumas yra tai, kad jis palaiko žymųjį laiko kodavimą (angl. timecode). Tai reiškia, kad galite lengvai nustatyti tam tikrą vaizdo įrašo vietą, nurodydami konkretų laiką. Tai ypač svarbu, jei turite ilgus vaizdo įrašus ir norite greitai pasiekti tam tikrą jų vietą.

Be to, .mp4 formatas gali būti apsaugotas šifravimo technologijomis, kad būtų užtikrinta jo saugumas. Tai ypač svarbu, jei turite privačius ar konfidencialius vaizdo įrašus, kuriuos norite apsaugoti nuo neleistino prieigos arba kopijavimo.

Galų gale, .mp4 formatas yra labai patogus, nes jis gali būti redaguojamas ir konvertuojamas į kitus formatus. Tai reiškia, kad galite lengvai keisti savo vaizdo įrašų formatus, jei reikia pritaikyti juos skirtingiems prietaisams ar platformoms.

 

Visi šie .mp4 formato privalumai daro jį vienu iš labiausiai patogiai naudojamų ir universaliai palaikomų vaizdo įrašų formatų skaitmeniniame pasaulyje. Todėl, jei planuojate skaitmenizuoti savo senus video įrašus, rekomenduojame konvertuoti juos į .mp4 formatą, kad būtų lengviau žiūrėti, dalintis ir saugoti juos bet kuriame prietaise ar platformoje.

 

 Detaliau apie kino juostų skenavimą paspaudus ant šios nuorodos http://www.perrasymas.lt/Kino-juostu-perrasymas

 

 

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 

 

Skaityti...

Nuo MPEG iki H.265 vaizdo irasu glaudinimo ir jo itakos kokybei supratimas

Turiniui tinkamo vaizdo įrašo formato pasirinkimas: profesionalų patarimai

 

Vaizdo įrašų formatai nuėjo ilgą kelią nuo pirmųjų vaizdajuosčių ir filmų laikų. Šiandien yra daugybė skirtingų vaizdo formatų tipų, kurių kiekvienas turi savo unikalių savybių ir privalumų. Vaizdo įrašų formatų supratimas yra labai svarbus kiekvienam, norinčiam kurti, redaguoti ar platinti vaizdo turinį. Šiame straipsnyje pateiksime išsamią dažniausiai naudojamų vaizdo įrašų formatų apžvalgą ir jų svarbą šiuolaikinėje vaizdo aplinkoje.

MP4

  1. MP4 H.264 formatas šiandien yra vienas populiariausių vaizdo formatų. Jis plačiai naudojamas srautiniam vaizdo įrašų perdavimui internetu ir yra palaikomas daugybės įrenginių, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir stacionarius kompiuterius. MP4 formatas yra žinomas dėl aukštos kokybės ir glaudinimo efektyvumo, todėl yra puikus pasirinkimas platinant vaizdo įrašus internete.

AVI

  1. AVI formatas yra vienas seniausių ir šiandien naudojamų vaizdo formatų. Ją 1990-ųjų pradžioje sukūrė „Microsoft“ ir palaiko įvairūs įrenginiai. AVI formatas yra žinomas dėl savo aukštos kokybės, tačiau jis nėra toks efektyvus kaip modernesni formatai, tokie kaip MP4. Dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas vaizdo įrašams saugoti vietiniuose standžiuosiuose diskuose, o ne platinti internetu.

MOV

  1. MOV formatą sukūrė Apple ir jis plačiai naudojamas žiniasklaidos ir pramogų pramonėje. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės ir dažnai naudojamas vaizdo įrašų redagavimui ir postprodukcijai. MOV formatas taip pat naudojamas internetiniam vaizdo įrašų platinimui, nors jis nėra taip plačiai palaikomas kaip MP4 formatas.

WMV

  1. WMV formatą sukūrė „Microsoft“ ir jis dažnai naudojamas vaizdo įrašams transliuoti internetu. Jis žinomas dėl didelio suspaudimo efektyvumo ir yra palaikomas įvairių įrenginių. Tačiau WMV formatas nėra taip plačiai palaikomas kaip MP4 formatas (H.264), kuris tapo de facto internetinio vaizdo platinimo standartu.

HEVC

  1. HEVC formatas, dar žinomas kaip H.265, yra vienas iš naujausių sukurtų vaizdo įrašų formatų. Jis žinomas dėl didelio glaudinimo efektyvumo ir dažnai naudojamas vaizdo įrašams transliuoti internetu. HEVC formatas vis dar yra palyginti naujas, tačiau tikimasi, kad ateinančiais metais jis bus plačiau naudojamas.

AVCHD

  1. AVCHD formatas daugiausia naudojamas vartotojų vaizdo kamerose ir yra žinomas dėl savo aukštos kokybės. Jis dažnai naudojamas didelės raiškos vaizdo įrašams įrašyti ir yra palaikomas įvairių įrenginių. Tačiau AVCHD formatas nėra toks efektyvus kaip modernesni formatai, tokie kaip MP4 ir HEVC.

Apibendrinant, suprasti vaizdo įrašų formatus būtina kiekvienam, norinčiam kurti, redaguoti ar platinti vaizdo turinį. Kiekvienas formatas turi savo išskirtines savybes ir privalumus, o formato pasirinkimas priklausys nuo konkrečių projekto poreikių. Šiandien dažniausiai naudojami MP4, AVI, MOV, WMV, HEVC ir AVCHD vaizdo formatai, kurių kiekvienas turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kiekvienam projektui pasirinkę tinkamą vaizdo įrašo formatą, turinio kūrėjai gali užtikrinti, kad jų vaizdo įrašai atrodys puikiai ir bus lengvai platinami plačiajai auditorijai.

Apie video kasečių perrašymą galima pasidomėti perėjus šia nuoroda: http://www.perrasymas.lt/Video-kasetes-perrasymas-i-dvd

 

 

 +370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

Skaityti...

Magnetiniu vaizdo kaseciu issimagnetinimo problema ir itaka vaizdo kokybei

Magnetinių vaizdo kasečių išsimagnetinimo problema ir įtaka vaizdo kokybei: kaip ją išvengti?

 

Magnetinės vaizdo kasetės (VHS, VHS-C, miniDV, Video8, Hi8, MicroMV) buvo populiarus video įrašymo metodas XX a. antroje pusėje ir mėgėjų naudojamas iki šiol. Jos leidžia lengvai ir greitai įrašyti vaizdo medžiagą, tačiau turi savo trūkumų, vienas iš jų yra magnetinės juostos išsimagnetinimo problema. Ši problema gali sukelti didelę įtaką vaizdo ir garso kokybei, o tai yra didelis iššūkis tiems, kurie nori išsaugoti ir atkurti senus vaizdo įrašus.

Magnetinės juostos išsimagnetinimo problema

Magnetinės juostos išsimagnetinimo problema yra didžiausia problema, su kuria susiduria vartotojai, naudojantys senas vaizdo kasetes. Kai magnetinė juosta yra per daug paveikta magnetinių laukų arba yra saugoma netinkamai, gali išnykti reikšminga vaizdo informacija arba prarasta garso kokybė.

 

Įtaka vaizdo kokybei

 

Magnetinės juostos išsimagnetinimo problema gali turėti didelę įtaką vaizdo kokybei. Kai magnetinė juosta yra paveikta magnetinių laukų, prarandamas vaizdo detalumas ir kokybė, o vaizdo informacija gali tapti neaiški ir išplaukusi. Tai ypač pastebima senose video kasetėse. Dėl išsimagnetinimo gali blogėti ir garso takelio kokybė arba visai prapulti garsas.

 

Kaip išvengti magnetinės juostos išsimagnetinimo problemos

 

Yra keletas būdų, kaip galima išvengti magnetinės juostos išsimagnetinimo problemos. Šie būdai yra sekantys:

Saugokite kasetę tinkamai. Būtina vengti saugojimo vietų su stipriais magnetiniais laukais, pvz., šalia elektros prietaisų. Taip pat reikia vengti drėgmės, šviesos ir tiesiog periodiškai prasukti savo magnetinę video kasetę. Tai padės išvengti magnetinės juostos išsimagnetinimo.

Atsargiai elkitės su savo magnetinėmis video kasetėmis. Kasetę reikia laikyti toje pačioje padėtyje, kaip ir ją naudojant. Taip pat svarbu užtikrinti, kad kasetė nenukristų ar ant jos neuždėti įvairių daiktų, kurie gali ją pažeisti.

Prižiūrėkite vaizdo kasetės atkūrimo įrenginį, kad jo techninis stovis būtų tvarkingas, nes kitu atveju būna, kad kasetė užstringa juosta susukama, suglamžoma ir nutraukiama.

 

Susisiekite su profesionaliu paslaugų teikėju

Jeigu magnetinės juostos išsimagnetinimo problema jau yra, geriausia rekomendacija yra kreiptis į profesionalų paslaugų teikėją. Šie specialistai turi technika ir žino, kaip galima atkurti jūsų vaizdo medžiagą ir pagerinti kokybę. Taip pat, pasirinkus tinkamą specialistą, jūsų originali medžiaga gali būti išsaugota naujos kartos medijos įrenginiuose, kad būtų išvengta išsimagnetinimo problemos ateityje.

 

Naudokite magnetinę vaizdo kasetę vėl ir vėl

Kai kurios magnetinės kasetės gali būti ir toliau naudojamos, jei jos dar nėra labai pažeistos. Jei jūsų kasetė yra šiek tiek išsimagnetinusi, bet vis dar yra daug vaizdo medžiagos, kurią galite išsaugoti, galite bandyti ją atkurti naudodamiesi specialiais įrašymo įrenginiais.

 

Naudokite naujas technologijas

Šiandien yra daugybė naujų technologijų, kurios leidžia atkurti senus vaizdo įrašus ir išsaugoti juos naujos kartos medijos įrenginiuose, kad būtų išvengta išsimagnetinimo problemos. Šios technologijos apima vaizdo skaitmenizavimo procesus.

 Detaliau apie kino juostų skenavimą paspaudus ant šios nuorodos http://www.perrasymas.lt/Kino-juostu-perrasymas

 

 

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

Skaityti...

Didziausios robotu parodos Kinijoje, Japonijoje ir JAE 2022

Didziausios robotu parodos Kinijoje, Japonijoje ir JAE 2022 // Visi naujausi ateities robotai ir technologijos

 


 

 

Kauno videostudija perrasymas.lt teikia visas video-audio skaitmeninimo-perrasymo paslaugas. Taip pat kino juostų skaitmeninimas į .mp4, .mov FullHD formatą H.264 kodekas.

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 

Skaityti...

Robotas buvo paskirtas generaliniu direktoriumi / Elono Musko imones naujienos

Robotas buvo paskirtas generaliniu direktoriumi / Elono Musko įmonės naujienos

 

 

 

Kauno videostudija perrasymas.lt teikia visas video-audio skaitmeninimo-perrasymo paslaugas. Taip pat kino juostų skaitmeninimas į .mp4, .mov FullHD formatą H.264 kodekas.

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 Detaliau apie video ir audio perrašymo-skaitmeninimo ypatumus galima paskaityti paspaudos nuorodą: https://www.regionunaujienos.lt/tiesa-ir-mitai-apie-video-kaseciu-skaitmeninima/

IŠSAUGOKITE SAVE DEBESŲ SAUGYKLOJE

 

Skaityti...

ISSAUGOKITE SAVE DEBESU SAUGYKLOJE l DeLorean sugrIzimas, l Lucid Air aplenke Tesla ir kitos naujien

IŠSAUGOKITE SAVE DEBESŲ SAUGYKLOJE! „DeLorean“ sugrįžimas, „Lucid Air“ aplenkė Teslą ir kitos naujienos

 


 Detaliau apie garso kasečių sjkaitmeninimą galima paskaityti paspaudus šią nuorodą

Kauno videostudija perrasymas.lt teikia visas video-audio skaitmeninimo-perrasymo paslaugas. Taip pat kino juostų skaitmeninimas į .mp4, .mov FullHD formatą H.264 kodekas.

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 

Robotas buvo paskirtas generaliniu direktoriumi 

Skaityti...

Didziausia robotu paroda Kinijoje WRC 2022 / Robotai ir ateities technologijos parodoje Kinijoje

Didziausia robotu paroda Kinijoje WRC 2022 / Robotai ir ateities technologijos parodoje Kinijoje

 Detaliau dėl kino juostų skaitmeninimo galima susipa-inti paspaudus ant nuorodos: kino juostų perrašymas

Kauno videostudija perrasymas.lt teikia visas video-audio skaitmeninimo-perrasymo paslaugas. Taip pat kino juostų skaitmeninimas į .mp4, .mov FullHD formatą H.264 kodekas.

+370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 

Nauji realiausio roboto Ameca sugebejimai

Skaityti...

Puslapiai

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?